Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Plany rozwoju UTW nagrodzone!
data: 24.11.2011 / Emporia Telecom

Plany rozwoju UTW nagrodzone!Uniwersytety Trzeciego Wieku, które wzięły udział w cyklu warsztatów w Konstancinie, zachęciliśmy do tego, aby bliżej przyjrzały się funkcjonowaniu swoich organizacji i opracowały plany rozwoju UTW w oparciu o wiedzę wyniesioną z warsztatów.

Nagrodziliśmy trzy plany rozwoju, które najpełniej odpowiadały na zdiagnozowane potrzeby UTW i prezentowały spójną, przemyślaną propozycję działań. Realizacja planów rozwoju potrwa do maja 2012.
Dotacje otrzymują:
Łódzki Uniwersytet Trzeciego Wieku im Heleny Kretz – 8000 zł (organizacja warsztatów z komunikacji interpersonalnej i umiejętności liderskich dla 50 osób z UTW – członkowie Zarządu, Komisji Rewizyjnej, starostowie sekcji, koordynatorzy projektów).
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Rudzie Śląskiej – 6300 zł (organizacja Forum Seniorów – kilkudniowego wydarzenia promującego działalność UTW i integrującego środowisko seniorów w Rudzie Śląskiej. Forum zaangażuje licznych partnerów: samorząd lokalny, lokalne organizacje, mieszkańców oraz inne UTW z regionu).

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Toruniu – 4900 zł (warsztaty dla liderów i wolontariuszy z UTW z zakresu komunikacji interpersonalnej, metodyki pracy z małą grupą i form integracji).
Autorom nagrodzonych planów gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji zaplanowanych działań.
Dotacje na realizację planów rozwoju UTW zostały przyznane w ramach programu „UTW –Seniorzy w akcji” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”. Partnerem konkursu jest EMPORIA.Emporia Telecom
Horizon Plaza
ul. Domaniewska 39a
02-672 Warszawa

Agencja 21
http://www.agencja21.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog