Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Dziennikarze "Promykowi Słońca"
data: 28.11.2011 / Arkady Wrocławskie

Dziennikarze Wrocławscy dziennikarze malowali bombki XXL w Arkadach Wrocławskich. Spotkali się by wziąć udział w akcji charytatywnej organizowanej przez Centrum na rzecz fundacji „Promyk Słońca”.

Dziennikarze przybyli do Arkad 24 listopada w samo południe. Wśród zaproszonych redakcji były: TVP Wrocław, Gazeta Wrocławska, Radio Traffic, tuWrocław i dlaStudenta. Spotkanie rozpoczęto od uroczystego przekazania darowizny dla Fundacji. Czek o wartości 3 tysięcy złotych, z rąk Prezes Arkad Wrocławskich Małgorzaty Danek, przyjęła doktor Adrianna Pietraszkiewicz reprezentująca Fundację „Promyk Słońca”. Wraz z nią do Arkad przybyło 12 maluchów w wieku 5 i 6 lat, które na co dzień uczęszczają do przedszkola integracyjnego prowadzonego przez „Promyk Słońca”.

Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni złapali za pędzle i rzucili się w wir pracy twórczej. Każda z redakcji otrzymała do dyspozycji jedną, ponad metrową bombkę, na której wymalowała panoramę bożonarodzeniowego Wrocławia. W zdobieniu bombek XXL dziennikarzom pomagały dzieci z Fundacji, do każdej redakcyjnej drużyny dołączyło kilku małych pomocników. Efekty wspólnej pracy to 5 pięknie wymalowanych bożonarodzeniowych bombek-gigantów, które do końca roku będą tworzyć świąteczną dekorację Centrum. Można je oglądać na poziomie -1, tuż obok akwarium oceanicznego.

Akcja charytatywna z udziałem mediów to cykliczne wydarzenie, które Arkady Wrocławskie organizują dwa razy do roku, angażując się w pomoc wrocławskim organizacjom pożytku publicznego. Do tej pory Centrum wsparło już m.in. fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz „Caritas” Fotorelację z wydarzenia obejrzeć można na www.facebook.com/arkadywroclawskie.


Arkady Wrocławskie

Arkady Wrocławskie
ul. Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław
tel: +48 71 776 11 22
http://www.arkadywroclawskie.pl

Fabryka Idei
http://www.fabrykaidei.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog