Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Światowy Dzień Wolontariatu w Galerii Atrium Mosty
data: 28.11.2011 / Atrium European Real Estate Limited

Światowy Dzień Wolontariatu w Galerii Atrium MostyW najbliższą niedzielę, 4 grudnia w Galerii Atrium Mosty odbędzie się Gwiazdkowa Loteria Fantowa. Cały dochód z loterii zostanie przekazany piętnastoletniej Sandrze, która po przeszczepie wątroby wymaga kosztownego leczenia.

Akcja organizowana jest przy okazji obchodzonego dzień później Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, przez Biuro Pełnomocnika ds. Wolontariatu Urzędu Miasta Płock. Płoccy ochotnicy w Galerii Atrium Mosty poprowadzą specjalne stoisko gdzie goście galerii będą mogli kupić los i tym samym wygrać jedną z ufundowanych przez sponsorów nagród. Oprócz książek, słodyczy i zabawek wylosować będzie można również ręcznie wykonane aniołki. Gracze mogą być pewni, że każdy los wygra. Stanowisko zostanie otwarte o godzinie 9.00. Akcja potrwa do 20.00.

Na terenie Galerii Handlowej zorganizowana zostanie także wystawa zdjęć „Wolontariusze podczas pracy” autorstwa Anny Chyły, jednej z wolontariuszek.

Poza loterią planowana jest również zbiórka żywności w hipermarketach i sprzedaż pamiątek, które powstały dzięki wyobraźni i pracy najmłodszych płocczan.

W dzisiejszych czasach akty bezinteresownej pomocy są coraz rzadsze dlatego cieszymy się, że wraz z Urzędem Miasta możemy współorganizować taką akcję. Mamy nadzieję, że dochód z loterii pomoże Sandrze jak najszybciej dojść do zdrowia – powiedziała Katarzyna Klaczka-Wachowska, Dyrektor Galerii Atrium Mosty.


Atrium European Real Estate Limited

Atrium European Real Estate Limited
Aleje Jerozolimskie 148
02-326 Warszawa
http://www.aere.com

Smart Media Sp. z o.o.
http://www.smart-media.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog