Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Podsumowanie akcji Kobiece sprawy - Nasze sprawy
data: 29.11.2011 / Kobiece sprawy - nasze sprawy

Podsumowanie akcji Kobiece sprawy - Nasze sprawyNiedawno przeprowadzone badania wskazują, że blisko połowa Polek tylko w niewielkim stopniu orientuje się w kwestii najczęściej występującego stanu zapalnego dolnego odcinka dróg moczowych –

– zakażenia układu moczowego (ZUM). Problem ten uważany jest za wstydliwy a kobiety często nie wiedzą jakie mogą być konsekwencje zbagatelizowania jego objawów .
Od marca do listopada bieżącego roku prowadzona była ogólnopolska akcja społeczna adresowana do kobiet pod nazwą Kobiece sprawy – Nasze sprawy. Wydarzeniem inaugurującym akcję była konferencja medyczna dla lekarzy urologów, mająca na celu uświadomienie potrzeby głośnego mówienia o problemie. W ciągu 9 miesięcy organizatorzy starali się dotrzeć z informacjami o zakażeniu układu moczowego do jak największej liczby kobiet, głównie poprzez komunikaty w prasie ogólnopolskiej i regionalnej oraz na portalach internetowych. Materiały informacyjne były konstruowane w taki sposób, by poruszać najczęstsze problemy związane z objawami, przebiegiem i sposobami leczenia ZUM. Mówiły one o konsekwencjach nieleczonego zakażenia układu moczowego, o faktach i mitach wokół ZUM, wakacyjnych niebezpieczeństwach związanych z aurą pogodową i beztroską zachowań, a także o tym wszystkim, o czym powinny pamiętać kobiety, by uniknąć zachorowania. Omówiony został również problem zakażeń pęcherza u kobiet w podeszłym wieku, przedstawiono także szereg sposobów zapobiegania nawrotom tej dolegliwości. Specjalnie w tym celu powstała również strona internetowa: www.urokobiecesprawy.pl, zawierająca m. in. porady dotyczące profilaktyki układu moczowego.
Dzięki akcji Kobiece sprawy – Nasze sprawy inicjatorom udało się dotrzeć z informacjami o zakażeniu układu moczowego do szerokiego grona kobiet i uświadomić im wagę problemu. Mamy nadzieję, że głośne mówienie o schorzeniu pozwoli wielu cierpiącym kobietom zrobić wszystko, by trwale zapobiec nawrotom ZUM.

Do zobaczenia na: www.urokobiecesprawy.pl – Dołącz do nas!

Kobiece sprawy - nasze sprawy
http://www.urokobiecesprawy.pl

Marketing & PR Solution Sp. z o.o.
http://www.prsolution.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog