Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Święty Mikołaj przyjedzie Mercedesem
data: 30.11.2011 / Mercedes-Benz Mirosław Wróbel Sp. z o.o.

Święty Mikołaj przyjedzie MercedesemW tym roku Święty Mikołaj wcześniej, bo już 5 grudnia, rozpocznie swoją pracę. Tego dnia właśnie odwiedzi podopiecznych fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” w szpitalu na Bujwida.

Prawdziwy Święty Mikołaj przyjedzie do małych pacjentów na zaproszenie wrocławskiego dealera samochodów marki Mercedes-Benz, firmy Mirosław Wróbel. – Mikołaj to wyjątkowa postać w życiu każdego dziecka. Mamy nadzieję, że dzięki tym odwiedzinom mali pacjenci, choć na chwilę zapomną o chorobie – mówi Michał Łuczak, prezes firmy Mirosław Wróbel. I dodaje, że osobiście bardzo zależy mu na tym, by na buziach dzieci zagościł uśmiech, który złagodzi troski.

Co planują organizatorzy? To oczywiście wielka niespodzianka. Pewne jest, że Mikołaj zjawi się z całym orszakiem śnieżynek i pomocników, nie obejdzie się oczywiście bez wesołych zabaw i słodkich podarunków. – Najpierw jednak dzieciaki będą musiały odnaleźć Mikołaja – mówi tajemniczo Michał Łuczak.

Firma Mirosław Wróbel od lat wspiera potrzebujących. Zdaniem prezesa firmy, nikt nie powinien obojętnie przychodzić obok ludzkiego nieszczęścia. Dlatego firma angażuje się we współpracę z fundacją „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, która od 20 lat działa na rzecz chorych dzieci – małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu.

W tym roku Święty Mikołaj wcześniej, bo już 5 grudnia, rozpocznie swoją pracę. Tego dnia odwiedzi podopiecznych fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” w szpitalu na Bujwida. Obdaruje dzieci słodkościami i zaprosi je do wspólnej zabawy.

Mercedes-Benz Mirosław Wróbel Sp. z o.o.
ul. Klecińska 155
54-411 Wrocław
tel. 071 358 58 58
faks 071 357 51 92
http://www.wrobel.mercedes-benz.pl

PR time - Agencja Public Relations
http://www.prtime.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog