Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


POLINVEST doradza we wdrożeniu Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku.
data: 01.12.2011 / Polinvest Sp. z o.o.

POLINVEST doradza we wdrożeniu Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku.Firma POLINVEST Sp. z o.o. w listopadzie tego roku zakończyła projekty opracowywania koncepcji wdrożenia systemów gospodarowania odpadami komunalnymi w Katowicach i w Krakowie.

Spółka jest liderem na rynku doradztwa w zakresie gospodarki odpadami – uczestniczyła również w procesie pozyskania dofinansowania ze środków funduszy europejskich dla zakładów termicznego przekształcania odpadów w Krakowie, Poznaniu i Białymstoku.

Zgodnie ze wchodzącymi w życie nowymi obowiązkami gmin w zakresie gospodarki odpadami, najpóźniej do 1 lipca 2013 r. każda z gmin będzie zobowiązana do budowy systemu gospodarowania odpadami komunalnymi – mówi Wiesław Samitowski, Prezes Polinvest Sp. z o.o.
Będzie to wymagało od samorządów opracowania długofalowej polityki w tym zakresie i wdrożenia bardzo poważnych i skomplikowanych zmian organizacyjnych – dodaje Prezes.

POLINVEST Sp. z o.o. posiada bogate doświadczenie w branży komunalnej, niezbędne dla prawidłowego wdrożenia znowelizowanej Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Firma POLINVEST Sp. z o.o. powstała w 1989 roku i należy do grona najbardziej doświadczonych polskich firm doradczych. Od 22 lat realizuje projekty z dziedziny finansów, zarządzania, marketingu oraz doradztwa prawnego. W gronie klientów Firmy znajdują się m.in. największe polskie spółki z różnych branż, gminy, ministerstwa oraz szpitale.Polinvest Sp. z o.o.

Polinvest Sp. z o.o.
ul Jana Brożka 3
30-347 Kraków
http://www.polinvest.pl

Design PR
http://www.designpr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog