Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Dziennikarze Wrocławscy dziennikarze malowali bombki XXL w Arkadach Wrocławskich. Spotkali się by wziąć udział w akcji charytatywnej organizowanej przez Centrum na rzecz fundacji „Promyk Słońca”.

Po pierwsze nie szkodzić - pomagamy dzieciom mądrze„Po pierwsze nie szkodzić – pomagamy dzieciom mądrze” to tytuł I Konferencji Organizacji Pozarządowych z Dolnego Śląska, organizowanej przez Fundację Rosa we współpracy z Instytutem Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Kołem Naukowym DPR Edukacja Krytyczna.

Idea odpowiedzialnego picia alkoholu - Rafael Nadal dla BACARDI® Limited.W sporcie jak grać, to tylko fair play, w życiu jak pić, to tylko odpowiedzialnie. Tę ideę popiera tenisista Rafael Nadal. Od 22 marca 2011 roku jest twarzą kampanii firmy BACARDI® Limited promującej odpowiedzialne picie alkoholu.

Uniwersytety Trzeciego Wieku, które wzięły udział w cyklu warsztatów w Konstancinie, zachęciliśmy do tego, aby bliżej przyjrzały się funkcjonowaniu swoich organizacji i opracowały plany rozwoju UTW w oparciu o wiedzę wyniesioną z warsztatów.

3 miliony 706 800 złotych wychodziliśmy w polskich ECCO Walkathonach!Znamy już kwotę dotacji, którą wychodzili uczestnicy ECCO Walkathonu 2011, na rzecz wybranych przez siebie organizacji charytatywnych. Ponad 19 500 spacerowiczów przekazało 706 800 złotych podczas największego na świecie spaceru charytatywnego.

VI Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymiPod hasłem „Pomóż i Ty” 29 listopada br. odbędzie się VI Aukcja Charytatywna Kancelarii BSO Prawo & Podatki. Fundusze pozyskane z licytacji przedmiotów wspomogą dzieci z wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Pasztet drobiowy bez ściemy!Obecnie największą popularnością (bo aż 90% rynku pasztetów) cieszy się pasztet drobiowy. Warto jednak przyjrzeć się z bliska i ocenić, czy aby na pewno kupując pasztet drobiowy, jemy ten prawdziwie drobiowy, czy może jedynie prawie drobiowy?

Lecznictwo z łódzkiej perspektywyEksperckie debaty, fakty, najświeższe komentarze menedżerów rynku zdrowia, lekarzy, przedstawicieli Narodowego Funduszu Zdrowia, samorządów i administracji państwowej.

Zareklamuj swoją firmę i pomóż potrzebującym dzieciomKomitet Ochrony Praw Dziecka zaprasza do udziału w licytacji powierzchni reklamowych w czołowych tytułach prasowych. Akcja potrwa do 12 grudnia 2011 r., a jej celem jest wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci.

Górnictwo przestało oznaczać prestiż, dobrobyt i przywileje. Obecnie branża postrzegana jest najczęściej przez pryzmat niebezpieczeństwa, wypadków oraz szkód górniczych, które nie są rekompensowane w zadowalającym stopniu.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog