Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | > | >>
Fundacja Rosa wsparła uczniów Szkoły Podstawowej w Kąkowej WoliUczniowie Szkoły Podstawowej w Kąkowej Woli w województwie kujawsko-pomorskim odciążą swoje tornistry oraz skorzystają z nowych pomocy edukacyjno-terapeutycznych.

W wyniku prac doradczych, zrealizowanych przez firmę POLINVEST Sp. z o.o., polegających na opracowaniu studium wykonalności oraz wniosku o dofinansowanie

Sukces Fanpagea Blue City (29-09-2011 r.)
Uwaga! Aż 12 896 fanów ma strona centrum handlowo-rozrywkowego Blue City na Facebooku. To rekordowa ilość wśród warszawskich centrów handlowych, gdzie konkurencja pomiędzy centrami jest bardzo duża!

Ośmioro pracowników polskich hoteli Park Inn i Radisson Blu pobiegło w 33. Maratonie Warszawskim. Pokonali łącznie 336 km i zebrali ponad 5,5 tysiąca złotych, które zostaną przeznaczone dla dzieci z Fundacji Mam Marzenie.

Kolporter wspiera budowę sztucznych komór serca dla dzieciKolporter S.A. został oficjalnym partnerem akcji zbiórki funduszy na budowę sztucznych komór serca dla dzieci, prowadzonej przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Plejada gwiazd amerykańskiego biegania opowiada jak biegać szybciej, zdrowiej, bezpieczniej i z coraz większą radością. Po prostu - jak biegać mądrze.

Silver economy- czy to mnie dotyczy?Silver economy srebrna gospodarka, to temat, który w Polsce dopiero zaczyna nabierać rumieńców.Podstawą koncepcji srebrnej gospodarki jest pozytywne podejście do naturalnych konsekwencji procesu dojrzewania i starzenia się populacji.

W poniedziałek, 26 września 2011 roku, przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu i mediów spotkali się na panelu dyskusyjnym, inaugurującym kolejną edycję projektu „Zatrudnij Asa”..

Accenture przeprowadziło badania preferencji i zachowań konsumentów na osiemnastu rynkach energii, różniących się od siebie poziomem liberalizacji. Respondenci określali np. wygodę zarządzania swoim zużyciem energii za pomocą telefonów komórkowych.

Vademecum posiadacza karty kredytowejJakich operacji kartą kredytową należy się wystrzegać? Czym jest okres bezodsetkowy? Jak nie popaść w duże długi użytkując karty kredytowej? Analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl odpowiadają na te i inne pytania.

<< | < | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog