Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>
Wstyd, głupota, spiskowa teoria dziejów – to reakcje na przyjętą poprawkę PO do ustawy o dostępie do informacji publicznej. Czy pismo do Prokuratora Generalnego RP ukazuje, że ta wojna o tzw. demokrację to bój hipokrytów z faryzeuszami?

Decyzją Trybunału Konstytucyjnego kampania wyborcza trafiła z powrotem na nasze ulice. Pierwszym sprawdzianem gospodarności partii politycznych może być sposób inwestowania pieniędzy z funduszu wyborczego na materiały reklamowe.

Bluerank na 50 lat Amnesty InternationalAmnesty International świętuje globalnie swoje 50-lecie za pomocą szeregu cyfrowych produktów. Agencja SEM Bluerank wspiera te inicjatywy pod kątem wykorzystania analityki internetowej.

Podarujmy dzieciom zdrowie-bezpłatne badania dla dzieci w Galeriach Carrefour17 i 24 września 2011 roku w ramach akcji społecznej „Podarujmy dzieciom zdrowie” w siedmiu miastach w Polsce na terenie galerii handlowych Carrefour odbędą się bezpłatne profilaktyczne badania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Słynny rabin upamiętnionyPrzy ul. Szerokiej 46 w Toruniu została odsłonięta tablica pamięci Zwi Hirscha Kalischera, mieszkającego w Toruniu w XIX w. słynnego rabina, prekursora syjonizmu.

Serwis wybory.wp.pl to kompendium wiedzy pomocne przy wyborze własnego kandydata w najbliższych wyborach parlamentarnych. Strona umożliwia śledzenie na bieżąco przebiegu kampanii i wyników sondażowych poszczególnych ugrupowań

Kilka słów o Akademickim Biurze Karier WSP TWPWywiad z Magdaleną Wolfart, kierowniczką Akademickiego Biura Karier Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP (ABK) oraz Magdaleną Zawal, specjalistką ABK z Warszawy.

Połowa ankietowanych Polaków, którzy wyjechali, aby pracować za granicą, twierdzi, że ich status materialny po powrocie do kraju się nie zmienił. Pozostałe 50 proc. respondentów widzi poprawę swojego standardu życia.

Voice Contact Center zwycięzcą Call Center Awards 2011Voice Contact Center została nagrodzona w ogólnopolskim konkursie Call Center Awards 2011, w kategorii Manager Call Center. Nagrodę Managera Roku otrzymała Małgorzata Dłużewska, dyrektor realizacji Voice Contact Center. Jury przyznało ją jednogłośnie.

Cyfryzacja i kampanie wyborcze - III Forum Regulatorów Europy CentralnejW piątek, 16 września zakończyło się III Forum Organów Regulacyjnych Europy Centralnej (CERF). Gospodarzem tegorocznego Forum była Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

<< | < | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog