Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | > | >>
MyHeritage przejmuje serwis do tworzenia kopii zapasowych drzew rodowychNajwiększa na świecie sieć rodzinna kupuje główny serwis do zabezpieczania danych genealogicznych, a dokładnie tworzenia kopii zapasowych: BackupMyTree

Maratończycy z hoteli Radisson Blu i Park Inn pobiegną dla chorych dzieciGrupa pracowników hoteli grupy Rezidor w Polsce weźmie udział w Maratonie Warszawskim 25 września. Postanowili nie tylko ukończyć Maraton, ale zebrać przy okazji 5 tys. złotych i pomóc spełnić marzenia dzieci z Fundacji Mam Marzenie.

Tania pożyczka z Unii prawie Niedroga i łatwo dostępna pożyczka z unijnych programów oraz Ostrowskiego Funduszu Pożyczkowego to oferta Ostrowskiego Centrum Przedsiębiorczości dla ludzi interesu z Ostrowa, okolic i nie tylko.

Tygodnik Gazeta Finansowa przyznał – już po raz dziesiąty - wyróżnienia „Raportu Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”. Za wyjątkowe zaangażowanie w działalność CSR nagrodzono projekty: „Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje” oraz "Łódź Maraton - Dbam o Zdrowie".

Wolontariat, dobre praktyki w opiece długoterminowej i bezpieczeństwo na bloku operacyjnym będą tematami XIV Toruńskich Dni Opieki Długoterminowej i Ochrony Zdrowia 20-22 września 2011 r.

Radisson Blu Kraków - zbieramy książki dla dzieciMasz zbędne lektury, aktualne atlasy, mapy, albumy? Podaruj je dzieciom z Wiatowic. Tamtejsza Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki przyjmie je z wdzięcznością. Radisson Blu Hotel, Kraków przeprowadza we wrześniu akcję „Książki dla Dzieci”.

Nowe drzewa na stadionie (15-09-2011 r.)
Nowe drzewa na stadionieW ostatnią sobotę, 10 września, na oławskim stadionie przybyło kilka pięknych drzew. Posadzili je pracownicy dwóch oławskich fabryk SCA wraz z dziećmi biorącymi udział w rodzinnym festynie

PLUSK w ramach transgranicznej współpracy polsko-słowackiejTworzenie systemu wymiany informacji PLUSK w ramach transgranicznej współpracy polsko - słowackiej. Efekty projektu będzie można obserwować na dedykowanym, dwujęzycznym geoportalu na www.plusk.eu.

9 września oficjalnie wystartowała nowa kampania ING Życie. Jej głównym celem jest zachęcenie Polaków do pomyślenia o swojej emeryturze i przyszłości finansowej.

Zwróć uwagę - idea kampanii społecznychOglądając telewizję, coraz częściej napotykamy na filmy, zdjęcia, czy apele, nawołujące do zmiany zachowania lub zwracające uwagę na jakiś problem obywatelski. Poruszające, nierzadko kontrowersyjne, zawsze jednak skłaniające do myślenia.

<< | < | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog