Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>
XVII Forum Teleinformatyki-start za 10 dni-22 września br.„Cyfrowa Europa wyzwaniem dla polskiej prezydencji w UE” agenda i formularz rejestracyjny: www.forumti.pl filmowy zwiastun Forum: http://www.youtube.com/watch?v=o4CDlrZUf1Q

Rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami. Kupujący i sprzedający kierują się indywidualnymi doświadczeniami, intuicją i zgromadzonymi informacjami. Bardzo często jednak ulegają utrwalonym opiniom i stereotypowemu nastawieniu.

AM Art-Media z Europejską Fundacją KulturyAgencja Public Relations AM Art-Media rozpoczęła współpracę z Europejską Fundacją Kultury (EFK). W ramach umowy AM Art-Media będzie wspierać EFK podczas Europejskiego Kongresu Kultury oraz przy realizacji kampanii "we are more" i projektu Doc Next Network.

Europejczycy za zwiększeniem wydatków na kulturęPrzedstawiciele kampanii "we are more" wezwali ministrów kultury krajów UE, którzy spotkali się podczas Europejskiego Kongresu Kultury, do udzielenia wsparcia projektowi wzrostu wydatków na kulturę w nowym budżecie UE na lata 2014-2020.

17 września rozpocznie się Ogólnopolski Tydzień Zbiórki Telefonów. Akcja stanowi element programu „Zielona Stopa Filantropa, którego partnerem jest Braas. Jej celem jest wsparcie Rodzinnych Domów Dziecka poprzez zakup energooszczędnego sprzętu,

Łodzianie pobijają rekord w zmywaniu talerzy10 września mieszkańcy Łodzi będą świadkami bicia rekordu w największej liczbie umytych talerzy.Na rynku łódzkiej Manufaktury,15 ochotników podejmie próbę wyszorowania 1000 naczyń,wykorzystując do tego zaledwie dwa zlewozmywaki i mając do dyspozycji 60 minut.

Integracja z „Pracodawcą z wyboru”W sobotę, 27 sierpnia br., Turniejem Plażowej Piłki Siatkowej rozgrywanym na sopockiej plaży, zainaugurowano nową Inicjatywę „Pracodawca z wyboru”. Celem projektu jest propagowanie idei świadomego pracodawcy, który w pełni dba o swoich pracowników.

Onkobieg 2011: rekord gonił rekordW dniu 4. września 2011 roku odbyła się czwarta edycja Onkobiegu, wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Mięsaki SARCOMA, Fundację DOBRZE, ŻE JESTEŚ oraz Urząd Dzielnicy Ursynów.

5-go listopada 2011 r. odbędzie się już po raz drugi Światowy Dzień Użyteczności na Śląsku [World Usability Day Silesia]. Przygotowują go w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie firma technologiczna Future Processing oraz przyjaciele użyteczności.

W raporcie Odpowiedzialny Biznes 2010 opublikowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, spółka została wyróżniona za realizację programu SOT (Społeczny Operator Telekomunikacyjny).

<< | < | 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog