Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 | > | >>
Ruszyła kampania „Powrót do szkoły” prowadzona przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Fundusze na wyprawki szkolne dla osieroconych i opuszczonych dzieci zbierane będą w całym kraju.

W ramach projektu Społeczny Operator Telekomunikacyjny, w partnerstwie ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce, TelePolska weźmie udział w „XVII Bieg po uśmiech”.

Starówka w nowej szacie (06-09-2011 r.)
W tym roku na toruńskiej starówce wyremontowano ponad pół kilometra dróg. Za około 3 miliony złotych nowy blask zyskały kolejne ulice.Nie obyło się bez ciekawostek.

Krakowska Akademia Wanda Instal Kraków - Asseco Resovia Rzeszów7 września o godzinie 18.00 w hali przy ulicy Ptaszyckiego 4 w Krakowie odbędzie się mecz pokazowy w piłce siatkowej mężczyzn pomiędzy KA Wanda Instal Kraków - Asseco Resovia Rzeszów

Kolejny raz Toruń stanie się miejscem spotkania unijnych urzędników. W poniedziałek, 5 września, do grodu Kopernika przybędzie prawie 100 przedstawicieli Komitetu ds. Migracji, Granic i Azylu, czyli grupy SCIFA.

Podczas trzech wakacyjnych rejsów na pokładach „mlecznych kanapek” pierwsze żeglarskie szlify zdobyło 15 laureatów konkursu ekologicznego „Bałtyk pod ochroną” zorganizowanego w ramach drugiej edycji Programu Edukacji Morskiej w Gdańsku.

Porady kulinarne Piotra Murawskiego na FacebookuJuż dziś w godzinach 14.00-16.00 na profilu Co Dziś na Obiad na Facebooku (http://www.facebook.com/CoDzisNaObiad) będzie można skorzystać z porad szefa kuchni marki Knorr - Piotra Murawskiego.

Młodzież spotka się w ToruniuPrzedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „POL-AQUA” z Piaseczna zaprojektuje i wybuduje Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu. 31 sierpnia 2011 r. w urzędzie miasta prezydent Michał Zaleski podpisał z wykonawcą umowę.

Czy Facebook właśnie stał się bezpieczniejszy?Kaspersky Lab Polska informuje o zmianach w zakresie prywatności wprowadzonych przez Facebooka. Wygląda na to, że po wyraźnym sukcesie Google+ Facebook chce zapewnić swoich użytkowników, że oni również mogą kontrolować, swoją prywatność.

Wytwórnia dziecięcej radości z Wrocławia nie zwalnia tempa nawet w wakacjeJuż niedługo dowiemy się, jakie środki z tytułu jednego procenta podatku od dochodów osobistych za rok 2010 uzyskają Organizacje Pożytku Publicznego. Z dobroczynności Polaków korzysta również wrocławska Fundacja Rosa.

<< | < | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog