Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Bombki w rozmiarach XXL, wrocławscy dziennikarze i prawdziwa walka na pędzle. Tak w skrócie można opisać akcję charytatywną „Wielkie Malowanie Bombek”, z której zyski wspomogą podopiecznych fundacji „Promyk Słońca”.

Jesteśmy pokoleniem cyberbumelantówJak kształtujemy naszą cybertożsamość? Co to jest cyberbumelanctwo? Czy anonimowość w sieci jest jeszcze możliwa? Jak serwisy społecznościowe redukują nasz lęk przed śmiercią?

6475 akcji ratunkowych przeprowadził w ubiegłym roku GOPR. Dla 25 osób zakończyły się one tragicznie. Statystyki nie kłamią, wciąż nie przestrzegamy zasad bezpiecznego zachowania na górskich szlakach.

Wiedzą, że potrafią (22-11-2011 r.)
Wiedzą, że potrafią30 listopada o godzinie 11.00 w siedzibie Fundacji Wałbrzych 2000 odbędzie się uroczyste zakończenie kursu „Magazynier z obsługą wózków jezdniowych i podstawami obsługi komputera”, w którym uczestniczy 6 panów z Ośrodka Pomocy Społecznej w Boguszowie-Gorcach.

MyHeritage przejął FamilyLink.com oraz WorldVitalRecords.comWARSZAWA, Polska & PROVO, Utah & TEL AWIW, Izrael - 22 listopada 2011 - MyHeritage, najpopularniejsza sieć rodzinna w Internecie ogłosiła dzisiaj przejęcie FamilyLink.com, Inc., twórcę treści genealogicznych stron FamilyLink.com oraz WorldVitalRecords.

Rusza 1 euro to majątek w IKEA KrakówKupując zabawkę dla dziecka, które kochasz, jednocześnie pomagasz innemu, którego być może nigdy nie zobaczysz - tak o akcji „1 euro to majątek” mówią jej inicjatorzy.

GinkoPrim dla sprawnego myślenia i dobrego krążenia!Mijające lata nie wpływają korzystnie zarówno na kondycję ciała, jak i umysłu. Coraz częściej zdarza się nam zapominać o istotnych sprawach, umykają ważne wydarzenia… Do tego dochodzą pojawiające się z upływem lat problemy z układem krwionośnym.

Zarządzanie informacją, a nie zarządzanie jej nośnikamikluczem do modernizacji państwa - stwierdzili uczestnicy XVII Forum Teleinformatyki filmowa relacja z Forum http://www.youtube.com/watch?v=DI4z6OFkd2c

ŚMIECI ALTERNATYWĄ DLA WĘGIELA? Od ubiegłego roku ceny węgla energetycznego na światowych rynkach podskoczyły z 85 dol do ponad 125 dol.Prognozy sporządzone przez banki światowe, w okresie od grudnia 2010 roku do maja 2011,

Problemy i wyzwania współczesnej szkołyEdukacja i problemy dojrzewania w świetle nowych technologii to główne tematy konferencji dla nauczycieli organizowanej w ramach Strefy Młodzieży SWPS. Spotkanie odbędzie się 19 listopada w siedzibie uczelni (ul. Chodakowska 19/31). Wstęp wolny.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog