Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Restauracja Tamka 43 w dziesiątej edycji Świątecznego Stołu PajacykaW piątek 2 grudnia, restauracja Tamka 43 weźmie udział w jubileuszowej edycji Świątecznego Stołu Pajacyka. Organizatorem wydarzenia, które po raz dziesiąty odbędzie się w całej Polsce, jest Polska Akcja Humanitarna.

Urzędowe dane pod szczególną ochronąUrzędy i instytucje publiczne powinny ze szczególną starannością dbać o odpowiednie zabezpieczenie danych. Ufamy, że powierzone urzędnikowi informacje chronione będą w największym stopniu i nie dostaną się w niewłaściwe ręce.

Jesień i zima - ciężki okres dla chorych psychicznieChoroby psychiczne nadal trudno zdiagnozować. Jesień i zima to pory roku sprzyjające obniżonemu nastrojowi, w tym czasie warto zwrócić uwagę na swoje zdrowie psychiczne.

Forum IAB i Mixx Awards 2011- raport medialnyW dniach 8-9 listopada 2011 w Warszawie odbyło się Forum IAB oraz Gala rozdania nagród Mixx Awards. Zespół Mediamon- Monitoring Mediów - przedstawia raport medialny dotyczący publikacji na temat tych wydarzeń.

Choinka WellDone - sposób na ciepły nastrój.Kubek aromatycznej herbaty, ciepło kominka, światło świec to mili towarzysze zimowych wieczorów w domowym zaciszu. Wnętrzarskie mody i gusta szybko się zmieniają, a my nadal pozostajemy im wierni..

Serwis www.mamycel.pl z Fundacją Serwis Społecznościowy www.mamycel.pl objął patronatem medialnym prospołeczną akcję pod hasłem "DZIEŃ DOBREGO GŁODA” organizowaną przez Fundację „Razem lepiej”.

Według badania firmy Polycom, wideokonferencje są najskuteczniejszym narzędziem edukacyjnym zaraz po komunikacji bezpośredniej. Pakiet Polycom® RealPresence Education Bundle uwzględnia wymagania nauczycieli

Najprawdziwsi Sportowcy Świata - niepełnosprawni intelektualnie, ale sprawni fizycznie, wezmą udział w VI Dolnośląskim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych. We Wrocławiu sportowcy walczyć będą o udział w igrzyskach olimpijskich.

Przyjazna Przychodnia jest na Dolnym ŚląskuNZOZ „Twój Lekarz” w Kobierzycach jest pierwszą placówką na Dolnym Śląsku, która została nagrodzona prestiżowym certyfikatem „Przyjaznej Przychodni”. Doceniono ją za profesjonalną opiekę medyczną oraz indywidualne i życzliwe podejście do pacjenta.

Efektywna współpraca (08-11-2011 r.)
Efektywna współpracaSześć pań i dwóch panów z Czarnego Boru uczy się na kursach zawodowych, jakie na zlecenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnym Borze zorganizowała Fundacja Wałbrzych 2000.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog