Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Pomoc dla bezdomnych (08-11-2011 r.)
Pomoc dla bezdomnychJesień i zima to trudny czas dla bezdomnych. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Toruniu, we współpracy z wieloma instytucjami i organizacjami, robi wszystko, by im pomóc - oferuje noclegi i ciepłe posiłki, zaopatruje w ubrania i lekarstwa.

Grey Goose Winter Ball na rzecz walki z AIDSNajwiększe gwiazdy światowego show biznesu już po raz piąty zebrały się w Londynie na charytatywnej imprezie Grey Goose Winter Ball 2011, organizowanej corocznie przez The Elton John AIDS Foundation oraz markę Grey Goose.

Nowy sposób na żeberka i skrzydełkaŻeberka i skrzydełka należą do jednych z bardziej lubianych przez Polaków potraw. Specjalnie z myślą o nich zespół kucharzy Knorr przygotował wspaniałe propozycje na znane dania w nowej odsłonie.

Niedawno obchodzony Światowy Dzień Oszczędzania był doskonałym momentem, aby pomyśleć nad rozwiązaniami pozwalającymi gromadzić pieniądze na przyszłość. Informacje na temat różnych sposobów odkładania można uzyskać m.in. w Pomarańczowym Autobusie ING Życie.

Portal przebudował swój flagowy serwis – wiadomosci.wp.pl. Nowe sekcje tematyczne, ulepszona nawigacja oraz maksymalna przejrzystość – to cechy serwisu po przebudowie witryny.

IKEA: 1 euro to majątek - Pluszaki dla EdukacjiWarszawa, 2 listopada 2011 r. - Dzisiaj rozpoczyna się tegoroczna, dziewiąta już edycja kampanii IKEA "1 euro to majątek", która potrwa do 24 grudnia 2011 roku.

W dniach 21-22 października 2011 r. odbyły się uroczystości z okazji 50-lecia Wydziału Nauk o Żywności połączone z Jubileuszowym Zjazdem Absolwentów. BROWAR SULIMAR był partnerem tego wydarzenia.

W 20. rocznicę założenia PRB przyznana Nagrody im. Jana Wejcherta31 października 2011 r. Polska Rada Biznesu rozpoczyna prace związane z wyborem kandydatów. Kapituła konkursu nagrodzi osoby wyróżniające się na polskiej scenie działalności biznesowej i społecznej.

Andrzej Te "Dzieci TV". (28-10-2011 r.)
Andrzej Te „Dzieci TV” autorstwa twórcy, posługującego się pseudonimem Andrzej Te, została wydana nakładem warszawskiego wydawnictwa „Jirafa Roja” we wrześniu 2011 r.

Rady Finansowania Szkolnictwa Wyższego Wielkiej Brytanii wybierają SciVerse Scopus wydawnictwa Elsevier jako bazę danych na potrzeby programu Research Excellence Framework – Ramowego programu doskonałości naukowej w roku 2014

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog