Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>
Kwesta na cmentarzu św. JerzegoJuż po raz dziewiąty 1 listopada 2011 r. na cmentarzu św. Jerzego w Toruniu odbędzie się kwesta, z której dochód zostanie przeznaczony na renowację zabytkowych grobów.

Jak usprawnić jakość obsługi w Call Center?Do niskiej satysfakcji z korzystania z usług centrów kontaktowych przyznaje się aż 87 proc. klientów – wynika z badania rynku zrealizowanego na zlecenie marki Jabra.

Święto Halloween jest doskonałą okazją, by przyrządzić pyszne dania na bazie wyjątkowego warzywa – dyni. Wdzięczny kolor oraz niepowtarzalny smak sprawiają, że warto włączyć do jesiennego menu dyniowe przekąski.

TelePolska, w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu, wesprze akcję pozyskiwania środków na dożywianie dzieci. Opieką objęci zostaną podopieczni Stowarzyszenia, któremu od 2010 roku patronuje Społeczny Operator Telekomunikacyjny.

Rozmowa o pokoju (26-10-2011 r.)
W Toruniu będziemy gościć prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Miast Orędowników Pokoju oraz przedstawicieli polskich miast członkowskich tej organizacji.

NextiraOne Polska poinformowała o podpisaniu umowy z Urzędem Miasta i Gminy Olkusz na budowę bezprzewodowej sieci szerokopasmowej na terenie gminy. Wartość kontraktu wynosi 1,36 mln zł.

Czas na zbiórkę? Naturalnie!W sobotę 5 listopada na parkingu Parku Handlowego Bielany, obok sklepu IKEA, odbędzie się zbiórka elektroodpadów. Każdy kto odda zużyty sprzęt RTV i AGD otrzyma w zamian ekologiczną torbę na zakupy!

Z danych Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie wynika, iż średnie zużycie ciepła systemowego na mieszkanie, na przestrzeni kilku ostatnich lat, faktycznie zmniejszyło się o kilkanaście procent.

Po dwóch edycjach akcji, w której razem z dentystami Dentomax zbierał dary na dla podopiecznych Spec. Ośrodka Wychowawczego w Białymstoku, przyszedł czas na zmianę. Dentomax podzieli się dochodem ze sprzedaży oznaczonych produktów.

Platforma Wymiany Dokumentów, którą zbuduje na zlecenie Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia firma Rodan Systems w konsorcjum z PWPW, ułatwi dostęp do danych z kilkudziesięciu rejestrów medycznych. Wartość kontraktu to prawie 8,5 miliona złotych.

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog