Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | > | >>
Małe jest wielkie, czyli regionalne browary w natarciuMimo, że browary regionalne w porównaniu do wielkich piwnych koncernów produkują „kroplę w morzu piwa”, zyskują coraz większy szacunek w oczach klientów, a co za tym idzie, ich sprzedaż rośnie.

Jak polskie firmy zarządzają talentami?Niemal 40% przedstawicieli polskich firm nie korzysta z zarządzania talentami – wynika z badania przeprowadzonego przez GAVDI Polska i Controlling Partner. Według co trzeciego badanego zarządzanie talentami może mieć pozytywne przełożenie na kondycję firmy.

Ponad 80% Polaków deklaruje, że są odpwiedzialni finansowo. Nadal jednak niewiele osób odkłada pieniądze na przyszłość. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez ING Życie, co trzecie gospodarstwo domowe w Polsce nie posiada żadnych oszczędności.

Wysokość świadczenia w okresie od listopada do grudnia br. będzie zwiększona o 100 zł. Rozporządzenie wpisuje się w ramy programu wspierania osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne.

Jakie zmiany w polskim sektorze energii?Energetyka, gaz, paliwa – wyzwania, szanse, inwestycje, wnioski. Dwa dni debat, ponad 40 prelegentów, 1000 uczestników i siedem „Nowych Impulsów”. Na VIII Kongresie Nowego Przemysłu wyznaczono kierunki zmian sektora energetyczno-paliwowego.

07.-08.11.11 w Poznaniu, Katarzyna Półtoraczyk prowadzi szkolenie „Negocjacje w administracji publicznej". Negocjacje, są nieodłącznym elementem wszelkich transakcji. Czy są potrzebne urzędnikom?

Nagrody Postacie i firmy, których dokonania wskazują nowe drogi zmian służących wzrostowi rozwoju sektora energetyczno-paliwowego. Pozytywne trendy i inicjatorzy przekształceń. Grupa PTWP SA prezentuje laureatów wyróżnień „Nowy Impuls” za rok 2011.

Nie wstydź się! O chorobach kobietBóle w podbrzuszu, dyskomfort podczas współżycia czy konieczność częstego oddawania moczu to schorzenia dotykające w głównej mierze kobiety. Wielu z nich z łatwością można się wystrzec, jeśli wcześniej zdiagnozujemy objawy i rozpoczniemy leczenie.

Co nowego na rynku leków?Ciągły rozwój medycyny powoduje, że na rynku z roku na rok pojawia się coraz więcej szczepionek i innych preparatów wzmacniających odporność dla osób w różnym wieku i na różne choroby. Czy to znaczy, że należy korzystać z każdego z nich?

Nowoczesny oraz świeży wygląd zyskało sześć zup marki Knorr -„Ser w ziołach”, „Ella Mozzarella”, „Pomidoro Diabolo”, „Pomidore Amore”, „Ostry boczek’, a także „Gulasznikoff”.

<< | < | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog