Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>
Kostka rosołowa w roli marynaty do mięsKostka rosołowa stosowana jest zazwyczaj do zup czy sosów. Mistrz Kuchni Knorr proponuje jednak nowy sposób wykorzystania Rosołu z kury Knorr – jako marynaty do mięs. Wystarczy dodać odrobinę oliwy, ze składników utworzyć pastę, natrzeć nią mięso i usmażyć.

Dołącz do nas, by ratować wzrok - Fundacja L'OccitaneCzy wiesz, że ponad 280 milionów ludzi na świecie cierpi na upośledzenia wzroku? I że 80% przypadków ślepoty można zapobiec? L’OCCITANE od 11 lat współpracuje z międzynarodową organizacją pozarządową ORBIS, żeby ratować wzrok.

Polysom i inni liderzy sektora telekomunikacji powołali konsorcjum, którego celem jest popularyzacja i rozwój komunikacji wideo w sektorze usług dla biznesu.

TelePolska wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu, z którym współpracuje w ramach inicjatywy Społeczny Operator Telekomunikacyjny, ogłosiła konkurs na kartkę świąteczną. Konkurs kierowany jest do dzieci – podopiecznych SCM „Arka”.

Od listopada br.,w ramach projektu „Marketing sportowy szansą rozwoju Sportu na Dolnym Śląsku”, rozpoczną się bezpłatne szkolenia skierowane dla członków, wolontariuszy i pracowników organizacji sportowych na terenie województwa dolnośląskiego.

Jubileusz SEP. 65 lat minęło...Białostocki oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich ma 65 lat. I wcale się nie starzeje - nadal bardzo aktywnie uczestniczy w życiu branży elektrycznej.

Michał Staniul, dziennikarz Wirtualnej Polski, otrzymał nominacje do nagrody "Pióro Nadziei" Amnesty International za artykuł o nielegalnych testach leków na nigeryjskich dzieciach.

RICS zaprasza na warsztaty English for Real EstateJęzyk angielski jest w dzisiaj standardem w komunikacji biznesowej. Coraz więcej branż otwiera się na międzynarodowe rynki, rozwija współpracę z zagranicznymi partnerami lub po prostu korzysta z bogatych zasobów międzynarodowej wiedzy.

Kuchnia po męsku (12-10-2011 r.)
Kuchnia po męskuSztuka kulinarna budzi obecnie zainteresowanie wielu mężczyzn. Jest to bowiem jeden ze sposobów na zaimponowanie kobiecie. Jaką potrawę przyrządzić, aby pokazać kulinarny talent? Ciekawe inspiracje można znaleźć na portalu www.przepisy.pl.

Program informatyzacji administracji publicznej zakładał rewolucję informatyczną na rok 2009. Wyniki kontroli Unii Europejskiej w 2010 roku uplasowały Polskę na 19 miejscu wśród państw o najwyższym poziomie informatyzacji państwa.

<< | < | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog