Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>
Sięgnij po dotacje z Brukseli!Unijne pieniądze z funduszy strukturalnych dla Polski na lata 2007-2013 powoli się kończą, dlatego należy sięgnąć po fundusze wspólnotowe dostępne dla bardziej rozwiniętych gospodarek zjednoczonej Europy.

Ceremonia wręczenia Polskiej Nagrody im. Sergio Vieira de MelloStowarzyszenie Willa Decjusza i Biuro Krajowe UNHCR w Polsce zapraszają na uroczystą ceremonię wręczenia Polskiej Nagrody im. Sergio Vieira de Mello, Wysokiego Komisarza NZ ds. Praw Człowieka (2002-2003.

Konferencja Bezgraniczni LudzieStowarzyszenie Willa Decjusza oraz Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w Polsce zapraszają do udziału w konferencji pt. „Bezgraniczni ludzie”, która będzie mieć miejsce w Willi Decjusza Krakowie w dniach 13 – 14 października 2011 roku.

Komisja Europejska przyznała 925 mln zł bezzwrotnej dotacji na budowę terminalu LNG w Świnoujściu.Przygotowaniem studium wykonalności oraz wniosku o dofinansowanie dla Projektu zajęła się Firma Polinvest Sp. z o.o. z Krakowa.

Już po raz ósmy, 26 października 2011 roku, w Toruniu odbędzie się Toruńskie Forum Organizacji Pozarządowych. Zapraszamy przedstawicieli NGO do udziału w przedsięwzięciu. Zgłoszenia do 14 października 2011 roku.

W inauguracyjnym meczu otwarcia I Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn przed własną publicznością Krakowska Akademia Wanda Instal Kraków przegrała z Siatkarzem Wieluń 1:3.

Podsumowanie XVII Forum TeleinformatykiZarządzanie informacją, a nie zarządzanie jej nośnikami kluczem do modernizacji państwa - stwierdzili uczestnicy XVII Forum Teleinformatyki W obradach tegorocznego Forum aktywnie uczestniczyli (w kolejności wystąpień)

Potrawy z grzybami na jesieńTradycyjna, polska kuchnia zawiera wiele potraw na bazie grzybów. Ich miłośnikom marka Knorr proponuje smaczne sosy i zupy, takie jak Zupa borowikowa z cebulką Knorr czy Sos pieczarkowy Knorr.

Bulionetka Domowa Knorr nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników, a obecnie, dzięki nowej recepturze, także glutaminianu sodu. To z nią z łatwością stworzysz bulion, który smakuje jak tradycyjny.

Aktywacja Knorr Nudle w sieci New Yorker1 października rozpoczęła się aktywacja Knorr Nudle w sieci sklepów odzieżowych New Yorker. Każda osoba, która zrobi zakupy w sklepie New Yorker, otrzyma Nudle Knorr.

<< | < | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog