Społeczeństwo, organizacje - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Wiadomości, artykuły, informacje prasowe:

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>
Polski wieczór w Parlamencie Europejskim4 października wieczorem w siedzibie Parlamentu Europejskiego odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Maria Skłodowska – Curie w służbie nauki wczoraj i dziś”.

30 września br. Fundacja Wałbrzych 2000 zakończyła realizację projektu „Moje hobby, moja praca”. W projekcie wzięło udział 11 pań i 1 pan z gminy Głuszyca. Najmłodsze uczestniczki miały 52 lata, najstarsza – 61.

Zakażenia układu moczowego w podeszłym wiekuObserwując liczne spoty reklamowe, polecające specyfiki do walki z zakażeniami układu moczowego, zauważyć można, że ich przekaz skierowany jest głównie do kobiet młodych, aktywnych zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym.

Pracodawca Godny Zaufania, wyniki III edycji3 października br. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie ogłoszono oficjalnie wyniki III edycji konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”.

Cerumex MD - w trosce o lepszy słuch senioraGdyby każda osoba, która ukończyła 60 lat, zdawała sobie sprawę z tego, jak ważna w profilaktyce słuchu, jest właściwa pielęgnacja ucha, po świecie chodziłoby zdecydowanie więcej uśmiechniętych i dobrze słyszących seniorów.

Coraz więcej spełnionych marzeń193 spełnione marzenia – to efekt dotychczasowej współpracy sklepów OBI z fundacją „Dziecięca fantazja”. Wiele z nich zrealizowano dzięki wszystkim, którzy kupili magazyn „Sztuka dekoracji”.

Marsz (Nie)milczenia (30-09-2011 r.)
Marsz (Nie)milczeniaOgólnopolski Festiwal "Ludzie Zwierzętom" jest kontynuacją "Marszu (Nie)milczenia - stop przemocy wobec zwierząt". Festiwal rozpocznie się w najbliższą niedzielę, 2 października 2011 roku, w Krakowie.

Na inaugurację rozgrywek I Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn w sezonie 2011/2012 krakowski beniaminek zmierzy się z zespołem Siatkarza Wieluń, spadkowiczem z PlusLigi.

Czy urzędy odpowiednio dbają o bezpieczeństwo naszych danych?Badanie BOSSG Data Security wśród przedstawicieli administracji publicznej i służb bezpieczeństwa, wykazało, że jedynie połowa badanych instytucji korzysta z usług bezpiecznego niszczenia danych na nośnikach elektronicznych po okresie ich użytkowania

Maria Skłodowska - Curie w Parlamencie Europejskim4 października w siedzibie Parlamentu Europejskiego w Brukseli zostanie otwarta wystawa „Maria Skłodowska – Curie w służbie nauki wczoraj i dziś”. Z inicjatywy eurodeputowanej Jolanty Hibner będzie można zobaczyć wyjątkową ekspozycję.

<< | < | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | > | >>

Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Społeczeństwo, organizacje - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Społeczeństwo, organizacje - strona główna | Społeczeństwo, organizacje - wiadomości | katalog